studio

40 m2
powierzchni
2.5 m
wysokości

Okna studia wychodzą na zachód. Naturalne światło mamy od rana do wieczora.

Jak w Studio to odpowiedź na nasze poszukiwania przestrzeni do zdjęć, jakiej nam na mapie Śląska i Zagłębia brakowało. Przestrzeni, która dzięki dostępie do światła dziennego pozwala tworzyć fantastyczne fotografie niezależnie od pory roku. Do Waszej dyspozycji oddajemy 50 metrów kwadratowych przestrzeni zaprojektowane minimalistycznie i elegancko z nutką domowego klimatu. Jeśli tylko chcesz zrobisz tu zdjęcia rodem z Pinteresta i Instagrama. 

Nasze studio idealnie sprawdzi się na sesje rodzinne, kobiece czy wizerunkowe. Możesz zrealizować u bas także komercyjne projekty fotograficzne czy filmowe. Mamy duże zachodnie okna dzięki którym można pracować przy dziennym świetle w każdych warunkach.

Możesz korzystać ze wszystkich dodatków, dekoracji i mebli jakie są w studio. Dzięki temu masz nieskończoną ilość aranżacji. Poza planem zdjęciowym czeka na Ciebie stanowisko do makijażu. Na pokładzie mamy też kawę i herbatę.

Studio fotograficzne znajduje się w Sosnowcu przy ul. Ostrogórskiej 21. Dojedziesz do nas również komunikacją miejską, ale dla przyjeżdżających autem mamy miejsca parkingowe.

plan pomieszczeń

WYPOSAŻENIE

Oświetlenie

Na wyposażeniu studia mamy dwie lampy światła ciągłego o całkowicie neutralnej barwie 5500K wraz z podstawowymi modyfikatorami. Umożliwia to doświetlenie planu zdjęciowego w ciągu dnia oraz pracę po zmroku z jasnym miękkim światłem.

lampa 400W

lampa 800W

parasol rozpraszający 120 cm

Octa 120 cm ze srebrną powierzchnią odbijającą oraz białym dyfuzorem

Jak w Studio jest marką handlową The Dziwaks sp. z o.o.

ADRES SIEDZIBY:

40-870 Katowice
al. Bolesława Krzywoustego 4/1

NIP 6443554054